W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x

Jesteśmy młodą, dynamiczną i elastyczną firmą, zawsze krok do przodu, wciąż szukamy nowych rozwiązań, przełamując utarte schematy.

Zajmujemy się doradztwem w zakresie finansowania inwestycji leasingiem oraz wyszukujemy na zlecenie klientów maszyny, urządzenia oraz samochody w kraju i za granicą. Obsługujemy klientów z całego kraju.

Zespół BancoLeasing.pl tworzą ludzie, którzy wiele lat temu od podstaw poznawali zagadnienia i problematykę związaną z leasingiem. Dziś posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży leasingowej, zarówno w aspekcie procedur, wymagań, sprzedaży jak również zarządzania.

Współpracując z wybranymi firmami leasingowymi oraz dostawcami maszyn i urządzeń, stworzyliśmy kompletną ofertę finansowania leasingiem, spełniającą oczekiwania szerokiej grupy klientów.